A101 Market, 7 Haziran 2018 A101 aktüel ürün indirimleri

A101 Market, 7 Haziran 2018 A101 aktüel ürün indirimleri

A101 Market 7 Haziran 2018, perşembe itibarı ile gelecek olan ve indirimleri ile sevindirecek olan kataloglarda bulunan ürünleri inceliyoruz. Her zaman A101’i tercih  edebilirsiniz sorusunun yanıtı niteliğinde bir inceleme hazırlamaya gayret ediyoruz. Tabi bunu yaparken ilkeli bir haber yazarı olarak da varsa olumsuz yönlerini de irdeliyoruz. Şimdi detayları ile ürünlere yakından bakacağız.

A101 aktüel, en yeni indirimlerini 7 Haziran 2018 günü sizlerle buluşturmanın heyecanı içerisinde yer alıyor. Yaz aylarının gelmesi, insanların yıllık izinlerini kullanmaya başlaması, tatil aylarının içine girmemiz hasebi ile deniz kenarlarına ve otellere akın etmeler başlıyor. Haliyle de denize gitmeden önce yapılması gerekenler ve alınması gerekenler tedarik edilmek zorunda kalıyor. A101 tam da bu noktada 7 Haziran günü muhteşem ürünler sunuyor. İndirimlerinde detaylarını anlattığı ürünleri mutlaka görmelisiniz.

A101 Market, yaz aylarının gelmesi ile tatile gideceklere özel ürünleri sunarken ayrıca evinde vakit geçirmek isteyeni ve günlük yaşamda ihtiyacımız olan ürünleri de sunmaya gayret etmiş. Nitelikli ürün denilince akıllara gelen market; en yeni fırsat ve fiyatları sunmuş bulunuyor.  Her şeyden önce TV ürünü, Samsung markalı bir akıllı telefon, uydu alıcısı, ev tekstili ürünleri, mutfak ürünleri, kaşıklar tencereler ve mobilya ürünleri de A101 ile geliyor. Daha yakından incelediğimiz görsel incelemelerimize göz atmanızı öneririz. Bundan önce kısa bir ürün listesi ile devam edelim.

a101 market

Toshiba 50” Smart SAT UHD LED Tv
Samsung Galaxy J7Duo cep telefonu
Hometech Neo Gold HT105 uydu alıcısı
Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı
Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı 2,50 TL
Nehir çay kaşığı
Hascevher düdüklü tencere 7L
Hascevher tencere seti 6 parça
Havuz 135L  ve deniz & plaj ürünleri
Güneş kremleri
2 çekmeceli aynalı takı dolabı
Mobetto çalışma masası
4 raflı çok amaçlı dolap
ve daha fazla A101 7 Haziran aktüel ürünü…

a101 market